Переход на страницу  [1] 2
Модераторы: Георгий, сторожев, GAlex, Leshij
Автор Добавил
andcon
27.11.2006, 23:31
Гость
Witam wszystkich akwarystow z wielkiej Rosji!

mieszkam w Polsce moje hobby to gupiki







pozdrawiam
Наверх
Георгий
28.11.2006, 00:03


ID пользователя #146
Зарегистрирован: 17.04.2007, 00:00
Откуда: Ростов
Сообщений: 353
Хоть и непонял многое но на 1 и 2 фото гуппи очень понравились!
Наверх
С_Романовский
28.11.2006, 07:07
Гость
Я немного понимаю польский. Он пишет :" Я приветствую всех русских аквариумистов! Я из Польши, моё хобби - гуппи"
Наверх
С_Романовский
28.11.2006, 07:15
Гость
Powitaninia do całego akwarystow z wielkiej Polska !
Przy mnie też hobby to gupiki . To jest ważne wasza ryba dla fotografii? Piszą trochę o hobbi.
Совсем забыл перевести на русский: Приветствую аквариумистов великой Польши! Гуппи-это тоже моё хобби. Это действительно Ваша рыба на фотографиях? Напишите немного о своём хобби.

Сергей (Sergej Romanovskiy)
Наверх
Ulechka
28.11.2006, 10:40
Гость
I hope, that you will understand. Very beautiful fish. What name of these breeds?
Наверх
minotawr
28.11.2006, 10:53
Гость
andcon write what languages you know, so us will easier talk.
Наверх
andcon
28.11.2006, 14:39
Гость
Drodzy Przyjaciele!
ja dopiero zaczynam sie uczyc jezyka rosyjskiego i rozumiem co piszecie w swoim ojczystym jezyku. Chcialbym podziekować koledze Romanowskiemu za przetlumaczenie wam moich słow.Mam nadzieje
ze poprzez kontakt na waszym forum bede umiał lepiej czytac i pisac po rosyjsku.
fotki które zamieściłem na forum to gupiki które obecnie hoduję.
mam jeszcze dwa rodzaje ktore postaram się wam pokazać.
moja hodowla to
4 zbiorniki- 150l
6zbiorniki- 60l
4 zbiorniki- 25
Ryby karmie planktonem oraz 2 razy dziennie artemia (rano i wieczorem)
pozdrawiam
Наверх
С_Романовский
28.11.2006, 16:51
Гость
Я перевожу с польского на русский (что понял):
Дорогие друзья! Я начинаю только изучать русский язык, ... (я так понял, что читает и только начинает писать по русски). ( И помогает ему в этом контакт на нашем форуме). (Он пишет, что благодаря моему переводу на русский язык, ... за понимание его слов). Он может писать на польском и часть на русском. (В общем рад, что его понимают) Фотографии , которые он показал-это действительно его гуппи, которые он разводит.
В моём хозяйстве :
4 аквариума-150 л
6 аквариумов- 60 л
4 аквариума - 25 л
Рыбу кормлю планктоном и 2 раза живой артемией (утром и вечером)
Всем салют
Wdzięczności za historię o hobbi. I JA więc wyjątkowy członek w Rosji międzynarodowa asocjacja wyobraźnia gupiki. W hobbi więcej niż 30 lata. poznaję całych lepszych hodowców świat i od wielu mam ryba.
Наверх
Георгий
28.11.2006, 17:11


ID пользователя #146
Зарегистрирован: 17.04.2007, 00:00
Откуда: Ростов
Сообщений: 353
Это все породы что у него имеются или есть ещё может какие красавцы? Хотя по количеству аквариумов думаю что все...

кстати Сергей Анатольевич, есть ли где Ваша галерея с Вашими гуппиками, на майле я видел,есть ли ещё где-нибудь?
Наверх
andcon
28.11.2006, 17:59
Гость
witam!
hoduje gupiki ponad 20 lat.biorę udział w wystawach i konkursach w Europie i USA z roznymi ocenami za moje rybki.
w Polsce najbardziej cenione sa triangle oraz dwumiecze pozostałe standarty są sporadyczne.organizowane są dwa konkursy miedzynarodowe w ramach Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski.Tu powstaje pytanie dlaczego w tych konkursach brakuje hodowców z Rosji?
przecież tez u was są piękne ryby ktore oglądałem na stronach internetowych.
a to jeszcze kilka fotek











pozdrawiam
Наверх
С_Романовский
29.11.2006, 04:46
Гость
Перевожу, что понял:
Привет! Мои гуппи уже 20 лет участвуют в выставках и конкурсах в Европе и Америки. В Польше наибольше ценятся триангель, двойной меч . В польше уже прошли 2 конкурса мастеров Европы и Мастеров Польши. Вопрос : почему нет представителей от России? (Он пишет, что видит в интернете прикрасную нашу рыбу).
Вот ещё несколько фоток:...
Z widokiem odwiedzają wy!
Po (po tym, jak) wprowadzają nieporządek nasze państwa (ZSRR ), był zniszczony całe kluby amatorów akvariumistiki, straciliśmy cały genetyczny fundusz. Osobiście wchodzę każdy roczny dobra ryba. I ona to teraz staje się dostępnym. Ale nie mogę uczestniczyć w Europejskich współzawodnictwach jak jest drogi i w naszych prawach państwowych importu żywej ryby nie są doskonały. Chociaż kieruję (dawał sobie radę z) przynosić jeden raz (jeżeli) ryba od Ameryki. Ale ten cud ustalał koszt tygodni mojej choroby od nacisku. ryba odchodziła z nacisku i JA razem z tym (jej ). To był niezbędne kłaniać się Nie tylko do granicy broni, urząd celny i *veterinary* obsługiwać (służba; serwis)... To jest okropne przypominać sobie. Wy ribki Są bardzo dobry. obmyślam, co to jest zupełnie nowym kształtem (formularz) malowania (obraz) ryby i zasługuje specjalnej uwagi i rozwoju (opracowywanie). JA mam złoto - czerwony albinos, podobny do waszego. Jak one wy?
Наверх
andcon
29.11.2006, 18:18
Гость
witam!
piekny jest ten złoto-czerwony triangel.
u mnie wystepuje czerwien jeszcze na korpusie ciała jako podstawowy.

ta forma to triangel tak zwamy jaskółki .charakteryzuje się wydłużonymi płetwami piersiowymi nawet i 3 razy dłuższe od normalnych.lecz jest to cecha ustępująca.ryba ta potrzebuje większej ilości światła najlepiej barwy żółtej w innych odcieniach barwy światła raczej siada na dno lub chowie się miedzy rośliny .chyba wada wzroku
Наверх
С_Романовский
29.11.2006, 18:57
Гость
Я приветствую! У Вас золотой-красный триангель. У моего выступает краснота на корпусе , как основной цвет.
Эта форма , расширила грудь и плавники ввиде триангели, стали похожи на ласточкин хвост. И встречается временами другие оттенки и подчёркивают внизу чертув форме "3". И видна жёлтая окраска, которую нужно сделать светлей (он пишет просветлить). (Дальше понил, что желтезна-это дифект)
Moja ryba jest otrzymywana od przecinania czerwonego *albino* i 1/2 czarny żółty (w którym geny tam był złoto ). Kiedy mężczyzna stary, przy nim cała głowa będzie świecić czerwony kolor i szczyt finansowy będzie też czerwony. To jest młode 3 miesięcznik mężczyzna . obmyślam, co (żeby; który) za tym będzie mistrzem. ekspert od Ameryki powiedział , co cały zależy od jak będę podnosić to . Teraz to bardzo aktywny i dobrze je.
Наверх
С_Романовский
29.11.2006, 19:06
Гость
Я умышленно не отвечал на вопрос по фотографиям моей рыбы. Не удивляйтесь, что скоро её Вы не увидите и в галлереи на этом сайте.
Я пересматриваю многие вещи и скорей всего останутся 3-5 пород. Фотографии разместят чуть позже в более приличной форме, чем они есть. Это связано с тем, что в настоящее время рыба стала выглядеть ещё лучше.
Наверх
bearoma
29.11.2006, 21:40
Гость
andcon, какая расцветка замечательная у Ваших гуппи! : Спасибо за фотографии.
Наверх
Переход на страницу  [1] 2  

Перейти:     Наверх

Транслировать сообщения этой темы: rss 0.92 Транслировать сообщения этой темы: rss 2.0 Транслировать сообщения этой темы: RDF
Powered by e107 Forum System